AMADA HFA 530 CNC
Amada HFA530CNC
Tootmisaasta
2006
Seisund
Kasutatud (täielikult töökorras)
Asukoht
Olesno Poola
AMADA HFA 530 CNC Amada HFA530CNC
more Images
YouTube video
Amada HFA530CNC
Amada HFA530CNC
Amada HFA530CNC
Amada HFA530CNC
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
AMADA HFA 530 CNC
Tootja:
Amada
Mudel:
HFA530CNC
Tootmisaasta:
2006
Seisund:
töövalmis (kasutatud)
Töövõimekus:
täielikult töökorras
Hind ja asukoht
Asukoht:
Kościuszki 38, 46-300 Olesno, Polska Poola
Helistada
Tehnilised andmed
Juhtimistüüp:
CNC-juhtimine
Kogumass:
6 300 kg
Viimase kapitaalremondi aasta:
Automatiseerimise tase:
automaatne
Kirjeldus
AMADA HFA 530 CNC – Fully Automatic CNC Band Saw
Overhauled in 2025 | Ready for immediate operation
Key features & advantages:
● fully automatic CNC band saw for metal cutting
● overhauled in 2025 – machine ready for immediate use
● heavy-duty construction, machine weight 6.3 t, low center of gravity
● rigid frame design minimizing vibrations and improving cutting accuracy
● wide cutting capacity:
- round material up to Ø 530 mm
- rectangular material up to 530 × 530 mm
● hydraulic blade tensioning for constant cutting quality and extended blade life
● infinitely variable blade speed via frequency inverter (15–120 m/min)
● worktable load capacity 4000 kg – ideal for heavy workpieces
● minimum cutting length 10 mm, perfect for serial and batch production
● advanced CNC control system:
● easy and fast programming
● automatic cutting cycles
Gbjdpfxeyat Ute Ainjl
● high productivity and repeatability
Technical specifications:
● Cutting capacity:
- round: 30–530 mm
- rectangular (W × H): 30 × 30 – 530 × 530 mm
● Worktable load capacity: 4000 kg
● Blade size: 67 × 1.6 × 6670 mm
● Blade speed: 15–120 m/min, inverter controlled
● Blade tensioning: hydraulic
● Power supply: 400 V
● Minimum cutting length: 10 mm
● Control system: CNC
● Connected load: 13 kW