Machineseekeri turupõhised reeglid

Betoon pakub ainult

Sisestage andmebaasi ainult konkreetsed pakkumised. Nimekirjad, mis koosnevad üldisest reklaamist, nagu „Kõik XY-tüüpi masinad”, ei avaldata. Iga loendi puhul tuleb pakkuda kas konkreetset masinat või mitme masina fikseeritud paketti. Masinapaketi puhul on vaja selget kirjeldust seotud masinatest nimekirjas. Kogemused on aga näidanud, et üksikud masinloetelud meelitavad palju rohkem tähelepanu kui masinapaketid.

Kuulutuste peaksid alati sisaldama selget tehniline kirjeldus

Nimekirja esitamisel Machineseekerile peab alati sisaldama masina selget kirjeldust väljal „Tehnilised andmed“. Me ei luba nimekirju, mis ei anna tehnilisi andmeid. Siin leiad kasulikke näpunäiteid müügi tõstmise nimekirjade loomiseks.

Anonüümsed nimekirjad ja alternatiivsete sidevahenditega nimekirjad ei ole lubatud

Nimekirja esitamisel lisage alati oma täielik nimi ja aadress. Anonüümsed nimekirjad ei ole lubatud.

Nimekirja tekstis ei tohi olla telefoninumbreid, faksinumbreid, e-posti aadresse ega Interneti-aadresse

Nimekirjad ei tohi sisaldada telefoninumbreid, faksinumbreid või e-posti aadresse. Teie kontaktandmed genereeritakse automaatselt teie kliendikontolt ja kuvatakse ka valmis nimekirjas. Seetõttu ei ole vajalik lisada kontaktandmete kirje kirje loetellu.

Loendites pole Interneti-aadresse

Pakutavate seadmete nimekirjas olev tekst ja pildid ei tohi sisaldada internetiaadresse. Kui olete huvitatud oma kodulehe logo reklaamimisest, võite seda broneerida siin .

Uusi, demonstreerivaid ja eksponeerivaid masinaid ei tohi liigitada kasutatud masinateks

Müüjad on kohustatud selgelt märkima, kas masin on uus, näidis või eksponeerimine. Palun kasutage sisendvälja oleku võimalusi. Uusi, demonstreerivaid ja eksponeerivaid masinaid ei tohi grupeerida kasutatud masinaid.

Kustutamine müüdud masinad

Palun kustutage (või peatage) need masinad, mis on müüdud nii kiiresti kui võimalik. Püüame hoida oma andmebaasi võimalikult ajakohasena, nii aegunud pakkumised on äärmiselt ebasoovitavad ja keelatud meie Tingimustes .

Masinate nimekirja kustutamine - tühistamise asemel

Kohe uploading varem kustutatud reklaamid ei ole lubatud, kuna see moodustab ebaausate kaubandustavade.

Ettevõtte logosid ei tohi kasutada masinapiltides ega masinate piltidena

Ärge kasutage masinate piltide asemel logosid. Samuti on keelatud ettevõtte logode paigutamine masina piltidesse.

Ainult üles laadida pilte, mida on lubatud kasutada.

Fotod tootjad või teie konkurendid kuulub Autoriõigus vaid saa üles laadida autoriõiguse omaniku selgesõnalise kirjaliku loata.

Piltideta "kohatäide"

Masinad, mis sisaldavad vaid teksti näiteks "Foto tuleb varsti" pildid ei ole lubatud.

Ärge kunagi kopeerige oma konkurentidest tekste

Palun kirjutage oma müügiks pakutavate kaupade tehnilised kirjeldused. Tekstide ja tekstiosade kopeerimine teiste müüjate nimekirjadest on keelatud ja selle tulemuseks on tavaliselt ebamugav olukord, mida kõige paremini vältida.

Märksõnad / otsingusõnad ei tohiks nimekirjades loetletud olla

Lisage ainult tehnilisi kirjeldusi, mis on spetsiifilised teie pakutava masina suhtes. Märksõnade või otsinguterminite kasutamine ei ole lubatud. Muude masinate, toodete, tarbekaupade ja üldise reklaami nimekirjade lisamine ei ole samuti lubatud.

Nimekirja pealkirjas ei ole ettevõtte nimesid ega sõna kordusi

Oma ettevõtte nime nimetamine ja sõnade kordused nimekirjas on keelatud. Tootjad ei kuulu käesoleva määruse reguleerimisalasse.

Valige õige masinakategooria

Veenduge, et paneksite oma nimekirja õigesse kategooriasse - oma huvides.

Pole 1 € listings

Palun ärge märkige nimekirjades 1 € hinda. Nimekirjad, mis näitavad 1 eurot ostuhinnana (ka fikseeritud hinna või läbirääkimiste alusel), ei aktiveerita. Kui te ei soovi hinda sisestada, jätke hinnaväli tühjaks. Seejärel kuvatakse teie kirje jaoks automaatselt märkus "Taotluse hind".

Reklaami pealkirjad nimekirjades puuduvad

Sisestage masina tähistusse, samuti tootja- ja masinatüüpi tähenduslikku teavet ja reklaamisisaldust. Ainult siis saavad potentsiaalsed ostjad teie otsingufunktsiooni kaudu teie masinad leida.

Kontaktandmetes olevad telefoninumbrid on kättesaadavad

Kontaktandmete sisestamisel veenduge, et sisestate ligipääsetava telefoninumbri.

Proovida Machineseeker rakenduse nüüd!
Machineseeker app iPhone'ile ja Android .